Filmy korporacyjne

Filmy korporacyjne do doskonałe narzędzie do promocji firmy w Internecie. Ogromną zaletą tego typu filmów korporacyjnych jest to, że poprze 6 – 7 minutowy film reklamowy możemy w szczegółach przedstawić zakres działalności firmy a także przedstawić konkretne usługi czy produkty. Zaletą tego typu filmów jest również duża liczba odbiorców. Wykorzystanie ich na portalach Facebook, youtube i innych umożliwia obejrzenie przez potencjalnych klientów, uwiarygodnienie firmy w oczach odbiorców usług i ewentualnych kontrahentów.

Film korporacyjne jesteśmy w stanie zrealizować w dość szybkim terminie. Potrzebujemy ok. 2 – 3 dni zdjęciowych w obszarze firmy. Zdjęcia do filmu korporacyjnego wykonujemy wysokiej jakości kamerami a także odpowiednimi apartami. Używamy także sliderów, ramienia kamerowego czy drona by efekt końcowy zadowolił najśmielsze oczekiwania zamawiającego.

Poniżej przedstawiamy przykład filmu korporacyjnego, którego głównym celem było zaprezentowanie spółki jako firmy z tradycjami, która idzie z duchem czasy i przystosowuje się do nowych technologii ciągle inwestując i unowocześniając swoje usługi.

Film z lektorem, przygotowanie tekstu lektorskiego, 2 – 3 dni zdjęciowe, 2 operatorów, wykorzystanie drona, slidera, ramienia kamerowego, muzyka z licencją.

Zachęcamy do oglądania filmu. W razie ewentualnych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.