Filmy reklamowe Animacje 2D, 3D Marketing szeptany Dystrybucja informacji

POLSTUDIO.PL – wideo marketing

Filmy reklamowe, korporacyjne, instruktażowe, filmy z targów Nasze produkcje realizujemy od początku do końca. Jesteśmy w stanie przedstawić pomysł na film, zająć się scenariuszem, zrealizować zdjęcia i zapewnić profesjonalną postprodukcję, czyli udźwiękowienie i oprawę graficzną filmu. Gotowy produkt możemy zamieścić na każdym nośniku. Realizujemy filmy reklamowe i promocyjne, filmy korporacyjne, produktowe, billboardy sponsorskie dla firm handlowych, małych zakładów produkcyjnych i usługowych i dużych korporacji. Produkowane przez nas filmy wykorzystywane są w stacjach telewizyjnych – ogólnopolskich i lokalnych, internecie, podczas konferencji, targów, eventów, a także spotkań biznesowych. Animacje 2D, animacje 3D, filmy animowane, czołówki programów Animacja w filmach promocyjnych i reklamowych to doskonała forma prezentacji firmy czy produktu za pomocą najnowszych …

Animacje reklamowe i promocyjne 2D, 3D

Animacja w filmach promocyjnych i reklamowych to doskonała forma prezentacji firmy czy produktu za pomocą najnowszych technologii. Łączenie animacji 2D czy 3D z ujęciami filmowymi daje niewyobrażalne efekty, które podnoszą jakość prezentowanych treści reklamowych. Tworzymy zarówno proste animacje 2D, a także zaawansowane animacje 3D czy też grafikę i filmy rysunkowe. Jeśli chciałbyś mieć nowoczesną czołówkę, film z elementami grafiki lub animacji to zgłoś się do nas. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie za niewielkie pieniądze zachowując przy tym najwyższą jakość oferowanych usług.

Aplikacja VisiMed w Przychodni Piastun

Realizowaliśmy film reklamowy dla Przychodni Piastun w Piastowie, którego celem było przybliżenie zasad działania aplikacji dla pacjentów. Chodzi głównie o to by pacjenci nie musieli stać w kolejkach, rejestrować się w okienku, itp. Wystarczy pobrać aplikację VisiMed i umawiać się na wizyty do lekarza bezpośrednio z telefonu.

poz

Poznańska Hodowla Roślin

Film reklamowy zrealizowany dla Poznańskiej Hodowli Roślin. Pokazywany głównie w Internecie i na targach.

Obraz64

Plantator system

PLANTATOR System to profesjonalne rozwiązanie informatyczne dedykowane dla agrobiznesu, a w szczególności dla branży produkcyjnej, dystrybucyjnej oraz przetwórstwa owoców i warzyw. Plantator to kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje oprogramowanie do zarządzania gospodarstwem, oprogramowanie dla producentów żywności, oprogramowanie dla producentów owoców i oprogramowanie dla producentów warzyw.