POLSTUDIO.PL – wideo marketing

Filmy reklamowe, korporacyjne, instruktażowe, filmy z targów

Nasze produkcje realizujemy od początku do końca. Jesteśmy w stanie przedstawić pomysł na film, zająć się scenariuszem, zrealizować zdjęcia i zapewnić profesjonalną postprodukcję, czyli udźwiękowienie i oprawę graficzną filmu. Gotowy produkt możemy zamieścić na każdym nośniku. Realizujemy filmy reklamowe i promocyjne, filmy korporacyjne, produktowe, billboardy sponsorskie dla firm handlowych, małych zakładów produkcyjnych i usługowych i dużych korporacji. Produkowane przez nas filmy wykorzystywane są w stacjach telewizyjnych – ogólnopolskich i lokalnych, internecie, podczas konferencji, targów, eventów, a także spotkań biznesowych.

Animacje 2D, animacje 3D, filmy animowane, czołówki programów

Animacja w filmach promocyjnych i reklamowych to doskonała forma prezentacji firmy czy produktu za pomocą najnowszych technologii. Łączenie animacji 2D czy 3D z ujęciami filmowymi daje niewyobrażalne efekty, które podnoszą jakość prezentowanych treści reklamowych. Tworzymy zarówno proste animacje 2D, a także zaawansowane animacje 3D czy też grafikę i filmy rysunkowe. Jeśli chciałbyś mieć nowoczesną czołówkę, film z elementami grafiki lub animacji to zgłoś się do nas. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie za niewielkie pieniądze zachowując przy tym najwyższą jakość oferowanych usług.

Marketin szeptany, Content marketing

Marketing szeptany, wirusowy oraz reklama wirusowa to techniki marketingowe korzystające z istniejących już sieci społecznych i społecznościowych, takich jak Facebook czy fora internetowe w celu uzyskania wzrostu świadomości marki lub produktu i w konsekwencji wzrost ich sprzedaży. Marketing szeptany wywołanie dyskusję na temat danego produktu poprzez pisanie dużej liczby postów. Wirusowe promocje mogą mieć formę klipów wideo, zdjęć oraz wiadomości tekstowych.

social-1966025_1920

Informacja prasowa, Dystrybucja informacji prasowych

Informacja prasowa to krótki tekst dziennikarski o charakterze informacyjnym. Jego zadaniem jest powiadomienie odbiorców o jakimś wydarzeniu, usłudze, produkcie. Za pomocą artykułów opublikowanych na bazie notatki możemy budować markę firmy w mediach. Informacja prasowa może być w formie tekstu lub nagrania wideo. Komunikat prasowy różni się od artykułów prasowych. Artykuł prasowy jest zbiorem faktów zebranych przez dziennikarzy opublikowany w środkach przekazu, natomiast komunikat prasowy został stworzony w celu zachęcenia dziennikarzy do napisania artykułu o określonym temacie. Komunikat prasowy jest napisany w celu naświetlenia ważnych wydarzeń, programów lub informacji.

newspaper-943004_1280

Zapraszamy do współpracy